لوله بازکنی و تخلیه چاه در قیطریه فرمانیه

موسسه فنی خدماتی تهران پارسه در شمال تهران آماده ارائه تمامی خدمات مربوط به تخلیه چاه لوله بازکنی حفر چاه و تشخیص ترکیدگی است تنها کافیست با دفاتر ما در تماس باشید تا ضمن بهرمندی از مشاوره تخصصی رایگان از خدمات متنوع و مدرن شرکت ما نیز بهرمند شوید.

شبانه روزی    تضمینی ۱۰۰%      منصفانه     فوری و ارزانتر از همه جا    

22612939  -  09124555123   مدیریت بداغی

برای کسب اطلاعات و مشاور تخصصی رایگان با ما در تماس باشید .

دفتر شرکت در قیطریه  فرمانیه  22612939

دفتر شرکت در شمال تهران  22612939

دفتر شرکت در مرکز تهران    88549334

دفتر شرکت در شرق تهران   77031774

دفتر شرکت در غرب و جنوب تهران 09124555123

************************

  1. لوله بازکنی با فنر فولادی و دستگاه ژنراتور برقی در قیطریه
  2. چاه بازکنی با پمپ تراکمی باد و آب لوله بازکنی تهران
  3. تعمیرات تخصصی کاسه توالتهای فرنگی
  4. باز کردن و بستن درب چاه با هیلتی برقی
  5. تخلیه چاه با تانکر بزرگ و پمپ کفکش لجنکش 
  6. تخلیه مکانیزه چاه با مکنده قوی (ساکشن)
  7. لایروبی و لجنکشی و تهزنی دستی چاه
  8. کفتراشی و باز کردن چشمه های جذبی چاه
  9. حفاری انوا چاه های جذبی فاضلاب و ارت و آب

 *****************************

لوله بازکنی قیطریه 

لوله بازکنی با فنر فولادی باطول و قطرهای مختلف  و دستگاه ژنراتور برقی در نیم ساعت بدون کثیفی و خرابی

لوله بازکنی با پمپ های تراکم باد و آب توسط افراد حرفه ایی

بازکردن انواع لوله های سیمانی پلیکا چدنی آهنی و.....در کوتاهترین زمان

لوله بازکن در محدوده قیطریه

چه زمان استفاده از پمپ باد ضرورت پیدا می کند؟ بعضی مواقع به علت تنگ بودن و قدیمی بودن لوله در قسمت شتر گلویی ، فنر از آن رد نمیشود و یا در مسیر به علت وجود اشکال در لوله کشی ، فنر در مسیر اصلی پیش نمیرود و لوله باز نمی شود . در اینگونه موارد ما با فشار بسیار بالا پمپ باد برقی اقدام به باز کردن لوله میکنیم که حتما حتما باید توسط کارشناس حرفه ای اینکار انجام شود تا باعث ترکیدگی لوله و یا پاشیدن لجن در محیط خانه نشود.

تخلیه چاه قیطریه

باز و بست درب چاه ، برداشتن کامل طوقه و چیدن طوقه برای سر چاه بهمراه کار گذاشتن گلدونی سر چاه ، کار گذاشتن دریچه چدنی منهولی سر چاه برای تخلیه آسان چاه برای دفعات بعدی.

تخلیه چاه با پمپ لجنکش و آبکش تک و سه فاز و تانکر های بزرگ و کوچک۶۰۰۰ و۱۲۰۰۰لیتری

تخلیه چاه در قیطریه

تخلیه مکانیزه چاه با تانکر مکنده بزرگ و کوچک که در این روش نیازی به برداشتن کامل طوقه جهت لایروبی با نیروی انسانی نمی باشد.

اگر محل چاه طوریست که نمیتوان لایروبی انجام داد یا طوقه چاه بیش از 1.5 متر است ما از ماشین مکنده استفاده میکنیم که با تخریب در چاه به اندازه لوله 8 ، میتوان هم تخلیه آب کرد و هم تخلیه لجن سفت و نیازی به قطع کردن آب ساختمان نیست .

لاروبی چاه قیطریه

لایروبی و تمیز کردن کف چاه و انباری توسط تیم لایروبی کار و حمل با نیسان 10 بشکه دار. چاههی که به مدت طولانی کار کرده به علت ته نشین شدن رسوبات و لجن در ته انباری مقادری از حجم چاه با این لجنها اشغال شده و حجم چاه کاهش می باید و از طرفی دیگر جذب چاه از کف آن به علت وجود همین لجنها صفر میشود. مقنی با تجهیزات کامل درون چاه رفته و لجنها را با سطل و بشکه به بیرون میدهد و اکیپ بالیی چاه آن را بار نیسان میکندد و چاه تمیز میشود.

کفتراشی چاه در محدوده قیطریه

کفتراشی ، کندن دیواره لجن گرفته چاه های کهنه است ، به این دلیل کفتراشی را انجام میدهیم که دیوار چاه را از حالت ایزوله در بیاوریم و تبدیل به چاه نو شود.

تعمیر چاه فاضلاب ریزش کرده در قیطریه

ریزش چاه اتفاقی وحشتناک است چون خطر جانی و مالی زیادی به دنبال دارد . چطور از ریزش چاه در امان باشیم؟ بازدید چاه پس از 4 الی 5 سال ضروری است تا در صورت سستی خاک منطقه و پر بود چاه ، ریزش نکند. البته اگر مقنی حفر کنند چاه تجرب و مهارت لازم را داشته باشد و صد البته مالک حاضر به هزینه کردن برای چاه باشد، بعد از تمام کار چاه آن را با کول گذاری محکم و ایمن می کند.

حفاری چاه نو فاضلاب و آب و چاه ارت و انواع حفاری های کانال مسیر لوله کشی شمع و ... با ارزان ترین قیمت

حفر چاه فاظلاب وکانال و یا مجرا و اتصال 2 چاه به یکدیگر با خاک برداری.


 حفر کانال مکانیزه و دستی با نیروی انسانی و خاک برداری

لوله بازکنی قیطریه , تخلیه چاه قیطریه , شماره چاه بازکنی در قیطریه , دفتر لوله بازکن در قیطریه فرمانیه , شماره شرکت تخلیه چاه لوله بازکنی سمت قیطریه تهران , تخلیه چاه شمیران در قیطریه , لوله بازکنی در محدوده خیابان قیطریه فرمانیه , فنر زن لوله بازکنی شمیرانات قیطیریه , حفاری چاه سمت قیطریه , مقنی چاه کن در قیطریه , چاه بازکن در قیطریه , لوله بازکن قیطریه , لوله بازکن خوب در قیطریه , چاه بازکن فوری در قیطریه , لوله بازکنی در نیاوران , تخلیه چاه و لوله بازکنی قیطریه در چیذر , لوله بازکنی قیطریه در بلوار کاوه , لوله بازکنی باز کردن لوله آشپزخانه در قیطریه تهران , شرکت حفاری چاه در قیطریه تهران , شماره مغازه لوله بازکنی تاسیساتی در قیطریه , شماره دفتر شرکت تخلیه چاه لوله بازکنی در قیطریه تهران , خدمات چاه بازکنی سمت قیطریه

منبع : لوله بازکنی تخلیه چاه تهران 09124555123 |تخلیه چاه لوله بازکنی قیطریه - 22612939
برچسب ها : لوله ,قیطریه ,بازکنی ,تخلیه ,تهران ,شرکت ,لوله بازکنی ,بازکنی قیطریه ,قیطریه تهران ,قیطریه لوله ,لوله بازکن ,لوله بازکنی قیطریه