لوله بازکنی و تخلیه چاه تهرانپارس

 

شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران پارسه با بیش از 15 سال سابقه درخشان وموفق با هدف مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان خود، خدمات شایسته ای را عرضه نمایید.

لوله بازکنی تخلیه چاه تهرانپارس آماده ارائه کلیه خدمات تخلیه چاه ، لوله بازکنی ، حفر چاه ، رفع بو و نم ، طوقه چینی ، تراش  چاه ، پیدا کردن درب چاه و ... می باشد. 

☆هدف و شعار ما رضایت مشتریان می باشد ☆ 

77031774  -  09124555123  مدیریت بداغی

************************** 

خدمات ما در یک نگاه

 لوله بازکنی و رفع انواع گرفتگی های لوله ساختمانی و صنعتی با فنرفولادی ، پمپ باد

 

تخلیه چاه و تخلیه سپتیک با تانکر بزرگ و پمپ لجنکش و آبکش تک و سه فاز سمت تهرانپارس

 

 تخلیه مکانیزه چاه با تانکر مکنده ساکشن تهران پارس

 

 لایروبی و لجنکشی بشکه ای چاه توسط مقنی در تهرانپارس

 

 کفتراشی و تهزنی چاه و کندن و بزرگ کردن انباری چاه کهنه توسط اکیپ مقنی حرفه ایی

 

 تعمیرات تخصصی چاه های ریزش کرده و فرسوده و احیای مجدد چاه و تضمین چاه

 

حفر انواع چاه های دستی و مکانیزه آب و فاضلاب

 

 تشخیص ترکیدگی و رفع نم و چکه با دستگاه پیشرفته

 

بنایی جزیی ، سرامیک کاری ، ایزوگام و نصب کاسه توالت

 

نصب ، سرویس کلی و رفع گرفتگی توالت فرنگی 

 

رفع بوی بد فاضلاب برای همیشه و تضمین شده

 

 *****************************

لوله بازکنی تهرانپارس

باز کردن لوله های فاضلاب از لوله 6 تا 30 اینچ مربوط به ساختمان با مجهزترین دستگاه های روز دنیا مانند دستگاه ژنراتور برقی و فنرهای فولادی با قطرها و طول های متفاوت ، پمپ باد تراکمی آب و باد دستگاه های مخصوص لوله بازکنی و رفع گرفتگی ها و رسوب کنی و چربی زدایی

اولین کاری که قبل از اقدام به تخلیه کردن چاه باید کرد این است مطمئن شویم چاه پر شده و گرفتگی لوله فاضلاب را با پر بودن چاه اشتباه نگیریم. بعضی اوقات گرفتگی از سر زانویی که به چاه میریزد اتفاق می افتد و به اشتباه فکر میکنیم که چاه پر شده و یا اینکه سرویسکار لوله بازکنی به علت ناشی بودن قادر به باز کردن لوله نیست و به اشتباه تشخیص پر بودن چاه را میدهد تا مبلغی از شما بگیرد و مشکل را از سر خود باز کند . ما قبل از باز کردن درب چاه کارشناس به محل اعزام میکنیم تا وضعیت کا کاملا حرفه ای بررسی کند تا با حداقل هزینه مشکل شما را برطرف کنیم.

باز کردن لوله های قدیمی در تهرانپارس

اگر لوله های ساختمان شما قدیمی است و زود به زود میگیرد حل این مشکل را به ما بسپارید .متخصصین لوله بازکنی ما با انجام عملیات رسوب کنی و رسوب زدایی و چربی زدایی لوله را مانند لوله نو برایتان تمیز و مشکل را حل میکنند.

چاه بازکن فنرزن در محدوده تهرانپارس

چاه بازکنی لوله های چدنی ، آهنی ، پلیکا ، پلی اتیلن ، بوشفیت ، سیمانی با فنر های فولادی قوی و دستگاه ژنراتور برقی در اسرع وقت. چاه بازکنی تهرانپارس

انتشار بوی فاضلاب در ساختمان

 علل ایجاد و انتشار بو در ساختمان : انتشار بو در ساختمان علل متعددی دارد .

1- نبودن شتر گلویی در مسیر لوله  

2-کیپ نبودن دور خرطومی سینک

3- پر بودن چاه و سپتیک و منهول

4- گرفتگی لوله و چربی و جرم داشتن جداره لوله فاضلاب

5- پر بودن و وجود جسم خارجی در سیفون شتر گلویی و ... که هر کدام از این های می تواند باعث انتشار بوی بد فاضلاب در ساختمان باشد .

کارشناسان ماهر ما با تشخیص علت، اقدام به رفع دائمی بو خواهند کرد. لوله بازکنی تهرانپارس

تخلیه چاه تهرانپارس


تخلیه چاه تهرانپارس

اگر محل دقیق در چاه را نمی دانید. کار را به کارشناسان تشخیص کار ما بسپارید .

کارشناسان ما بعد از تشخیص دقیق محل چاه آن را با هیلتی باز کرده و بعد از تخلیه مجدد طوقه چینی و درب چاه را می بندیم.

شاید این برایتان سوال باشد که درب چاه را به چه اندازه باز کنیم؟

جواب بستگی به نوع تخلیه کردن چاه دارد.اگر قرار باشد با تانکر مکنده تخلیه کنید نیازی به کندن زیاد درب چاه نیست به اندازه دایره ای به قطر 10 سانت باز شود کافیست.

اگر خواستید با تانکر و پمپ کفکش استفاده کنید باید درب چاه به اندازه 50 در 50 سانت باز شود تا پمپ پایین و درون چاه برود.

برای لایروبی و کفتراشی نیز باید حتما تمام ورقه برداشته شود تا مقنی بتواند درون چاه برود و سطل خود را توسط بالابر به بیرون بدهد .

البته نگران زیاد باز شدن درب چاه خود نباشید ما آن را از روز اول نیز برایتان بهتر می بندیم .

 تخلیه چاه تهرانپارس

تخلیه چاه تهران پارس 

تخلیه چاه در تهران پارس

تخلیه چاه با پمپ های کفکش آبکشی و لجنکشی با کامیون های تانکر بزرگ بنز 911 و بادسان در اسرع وقت در تمام منطقه تهران پارس غربی تهرانپارس شرقی و تهرانپارس مرکزی 

تخلیه مکانیزه تهرانپارس

تخلیه آب و لجن چاه فاضلاب با پمپ های ویژه لجنکشی و آبکشی تک فاز و سه فاز و حمل با کامیون های تانکر بزرگ و کوچک تخلیه چاه تهرانپارس

تخلیه مکانیزه چاه و سپتیک در تهرانپارس با ماشین مکانیزه مکنده بسیار قوی بدون نیاز به لایروبی توسط نیروی انسانی کلیه لجن های سفت نیز با کمترین تخریب درب چاه و بدون قطع کردن آب مصرفی تخلیه خواهد شد.

در این نوع تخلیه نیازی به پمپ و برق نمی باشد و نیازی به تخریب کامل طوقه چاه نیست بلکه مکش با نیروی موتور کامیون صورت می گیرد و درب چاه نیز به اندازه لوله 8 باز میشود . قیمت تخلیه چاه تهرانپارس

  

 چرا چاه بعد از اولین تخلیه کردن دیگر کارایی قبل را نداشته و بعد از هر بار تخلیه زمان تخلیه بعدی کوتاهتر میشود؟

جواب روشن است ، چاهی که چندین سال کار کرده و پر شده ، وقتی عمل تخلیه با پمپ آبکش یا لجنکش را انجام میدهیم تنها حجم چاه را خالی میکنیم و دیواره های که توسط چربی و لجن منافذهای دیواری چاه جذب آبش کور شده دست نخورده باقی می ماند و بعد از هر بار تخلیه بر تجمع چربی های دیواره افزیش می یابد.

حال باید بدانیم چاره کار چیست؟

راه حل اول: حفر چاه نو به جای چاه کهنه در محل مناسب

راه حل دوم : کار گذاشتن دریچه چدنی و تخلیه چاه بعد از هر بار پر شدن

راه حل سوم : بهترین و کار آمد ترین روش تهزنی و کفتراشی چاه های فرسوده و کهنه است. در این روش با تراش دیواره انباری چاه و کندن چربی و لجن رسوب کرده که مانع جذب آب میشود و حمل با خاور کمپرسی.

تخلیه چاه تهرانپارس


 لایروبی تهرانپارس :

در آوردن و تخلیه لجن سفت ته چاه توسط مقنی حرفه ایی و نیسان ، بعد از تخلیه آب چاه باید مقنی با تجهیزات کامل ایمنی درون چاه رفته و با سطل لجن و آشغال های کف چاه را بالا بدهد و اکیپ بیرون چاه نیز با نیسان های 110 لیتری که به تعداد 10 عدد در هر ماشین نیسان قرار گرفته اند آن را از شهر خارج نمایند.لجن ها و چربی ها ریخته شده در فاضلاب به مرور زمان در ته چاه ته نشین و سفت می شود. این لجن ها را هیچ پمپ و مکنده ساکشنی نمی تواند مکش کند و از چاه خارج نماید. وجود این لجن ها هم حجمی از چاه را اشغال می کند و هم مانعی برای جذب آب توسط دیواره و کف چاه است. ما این لجن ها را توسط مقنی و با بشکه و سطل از چاه خارج می کنیم و با نیسان های 10 بشکه ای به بیرون شهر انتقال می دهیم

لایروبی تهرانپارس : لایروبی چاه توسط مقنی کارکشته و نیروی انسانی ماهر و حرفه ای و حمل با نیسان های 10 بشکه ای 110 لیتری در کوتاه ترین زمان و قیمت مناسب .

 

 و تراش چاه و حمل با خاور کمپرسی و نیروی انسانی و مقنی ماهر و حرفه ای


کفتراشی و تهزنی تهرانپارس : 

 تراش چربی و لجنهای دیوار انباری چاه که باعث ایزوله شدن دیوار چاه شده و مانع جذب آب توسط دیوار میشود توسط نیروی انسانی و طی یک عملیات ویژه در یک روز. اگر چاه فاضلاب شما دیگر جذبی ندارد و زود به زود پر میشود اصلا نگران نباسید ، ما در یک روز چاه را برایتان احیا خواهیم کرد و باز مانند یک چاه نو سالیان سال برایتان کار خواهد کرد 

با چاه های ریزش کرده چه باید کرد:

کار هایی که برای چاه ریزشی میتوان انجام داد به مقدار ریزش و اندازه چاه شما بستگی دارد.

اگر چاه شما کوچک بوده پس تعمیر چاه به صرفه نیست اما اگر چاه حجم مناسبی داشته بهتر است به جای حفر چاه جدید همین چاه تعمیر و کول گذاری و طوقه چینی شود.

اگر چاه شما ریزش کرده کار را به متخصصین ما بسپارید تا با حداقل هزینه و زمان

چاه شما را ترمیم و تعمیر نمایند.


 حفاری تهرانپارس :

کندن چاه های جذبی فاضلاب ، ارت ساختمان ، چاه آب ، مسیر لوله کشی و حفر کانال توسط مقنی های ماهر ، اتصال سیستم لوله کشی به فاضلاب شهری

سوالات رایج؟ برای یک ساختمان چه اندازه چاه جذبی لازم است؟ چرا چاه فاضلاب ما زود به زود پر میشه؟ چرا لوله آشپزخانه ما تندتند میگیره؟ رسوب کنی لوله چیه؟ چاه ریزش کرده را باید چکار کرد؟


لوله بازکنی تخلیه چاه تهرانپارس , لوله بازکنی تهرانپارس , تخلیه چاه تهرانپارس , لوله بازکنی شبانه روزی , لوله بازکنی تهرانپارس در رسالت , تخلیه چاه تهرانپارس رسالت , لوله بازکنی تهرانپارس در چهار راه اشراق , نزدیکترین شعبه لوله بازکنی در تهرانپارس , نزدیکترین شعبه تخلیه چاه سمت تهرانپارس , لایروبی و لجن کشی چاه و سپتیک , حفاری چاه , چاه بازکنی تهرانپارس فرجام , لوله بازکنی در تهران پارس شرقی , شماره لوله بازکنی تهرانپارس غربی , فلکه سوم , فلکه اول , فلکه دوم , جشنواره , لوله بازکن سمت تهران پارس , تخلیه چاه در سمت تهران پارس , لوله بازکن تهران پارس در حکیمیه , لوله بازکنی عباس آباد , لوله بازکنی تهرانپارس در استخر , لوله بازکنی تهران در تهرانپارس , تخلیه چاه شرق تهران در تهران پارس , رفع گرفتگی توالت فرنگی , باز کردن لوله با فنر , رفع گرفتگی لوله در تهرانپارس , لوله بازکنی تهرانپارس در پروین , چاه بازکنی سمت تهران پارس , فنر زن لوله بازکنی سمت تهرانپارس , بازکردن گیر و گرفت لوله در تهرانپارس غرب , چاه بازکنی در تهرانپارس شرقی , لوله بازکنی در خیابان پروین - قیمت باز کردن لوله در تهرانپارس - لیست قیمت لوله بازکنی تهرانپارس - تعرفه های باز کردن لوله در تهرانپارس ، لوله بازکن فوری در تهرانپارس غربی ,شرکت دارای ثبت حفاری چاه در تهرانپارس 

منبع : لوله بازکنی تخلیه چاه تهران 09124555123 |تخلیه چاه لوله بازکنی تهرانپارس 77031774
برچسب ها : لوله ,بازکنی ,تهرانپارس ,تخلیه ,تهران ,فاضلاب ,لوله بازکنی ,بازکنی تهرانپارس ,تهران پارس ,توسط مقنی ,ریزش کرده ,لوله بازکنی تهرانپارس ,توسط نیر?